fbpx

Kuo užsiimate, kaip esate susijusi su kultūra?
Mano pagrindinis darbas yra TV3 televijoje. Joje atlieku turinio prodiuserės pareigas. Tai darbas pilnas iššūkių ir nuolat verčiantis tobulėti. Tačiau mano visa širdis ir meilė yra muzikai – groju smuikininkių trio ansamblyje, grupėje „Electric ladies”, su kuriuo gausiai koncertuojame ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tiesa, dažniausiai tai yra privatūs renginiai, užsakomieji koncertai, tačiau turime daug planų ir idėjų, tad nuolat esame kūrybiniame procese.

Kuo Tauragė jums ypatinga?
Gyvenau Tauragėje iki 15 metų, čia prabėgo visa mano vaikystė, kuri buvo itin spalvinga ir kupina meilės. Mane supo labai daug nuostabių, talentingų asmenybių ir tai buvo dėka mano tėvų, kurių visas gyvenimas ir buvo meno sferoje. Nors mama nėra nei muzikantė, nei kitos meno šakos atstovė, bet ji visada domėjosi meno pasauliu, gausiai lanko visus miesto kultūrinius renginius, koncertus, spektaklius, meno parodas ir t.t. O tėtis, kadangi pagal profesiją chorvedys, tai jo gyvenimo būdas yra muzika. Tad mano vaikystėje buvo išties labai daug kultūros ir meno.

Pati koncertuoti pradėjau jau būdama darželyje ir taip iki pat šiol esu tame. O smagių, įsimintinų akimirkų buvo tiek daug, kad negaliu kažko labai išskirti. Bet nedidelio miesto privalumas yra tas, kad viskas yra šalia ir pasiekiama tiesiog pėsčiomis. Man iki mokyklos buvo vos kelios minutės kelio, o muzikos mokykla buvo praktiškai mano kieme. Tad po mokyklos mes visada lėkdavome į lauką žaisti su vaikais, o mano smuiko mokytoja, per langą man tiesiog pamodavo ranka, kada jau reikėjo atbėgti į pamoką.

Tai išties buvo labai smagūs laikai. Aš buvau labai užimtas vaikas. Po pamokų lėkdavau į muzikos mokyklą, po muzikos mokyklos į tėčio choro repeticijas, arba kitus kokius renginius, prie viso to dar pati daug koncertuodavau su įvairiais ansambliais, tad grįždavau gan vėlai vakare, tada ruošdavau pamokas iki vidurnakčio ir vėl kitą dieną viskas tas pats. Bet man patiko tas tempas, niekada nesiskundžiau, nes buvo labai įdomus gyvenimas. Tad sentimentai kuo didžiausi ir šiam miestui ir ten prabėgusiai vaikystei.