fbpx

Rugsėjo 2 d., 13 val. Tauragės miesto centre, Atgimimo aikštėje prie fontanų, įvyks interaktyvi akcija, kurios metu galėsite susitikti su spektaklio „Dar vienas Džokeris“ pagrindiniu personažu Džokeriu.

Kas tas „Dar vienas Džokeris“ paklausite jūs? Tai dar vienas personažas iš spektaklio, kurį galėsite pamatyti jau rugsėjo 23 dieną, 18 val. Tauragės kultūros centre.

„Dar vieną Džokerį“ tikrai esate kažkur sutikę – kino ekrane, komiksuose, savo aplinkoje ar net veidrodyje. „Galvoje seniai kirbėjo mintis kokį nors visiems gerai žinomą, stereotipinį ekrano personažą perkelti į teatro sceną, pateikti jo savitą interpretaciją ir per jį papasakoti netikėtą istoriją. Džokeris pasirodė tam itin tinkamas, nes jis pats savaime yra labai teatrališkas, jame yra siaubo, dramos, komedijos, paslapties,- žodžiu visko, ko reikia spektakliui“, – pasakoja Šarūnas.

Šį spektaklį kurti kūrėjus paskatino dar vis tebesklandantys mitai apie priklausomus žmones, baimė ir gėda kalbėti apie problemas. Dažnai matome, jog šalia esančio žmogaus, pažįstamo, kolegos gyvenimas byra į šipulius, tačiau padėti dar vis nesugebame.

Žmonės stipriai įklimpę į kokią nors priklausomybę yra savotiški džokeriai, tvirtai įsikibę laikosi vienos ir tos pačios kaukės, bijodami susitikt su tikruoju savim“,- pasakoja Šarūnas.

Ateikite į gyvą susitikimą su Džokeriu, jis labai to laukia.

 

Spektaklio režisierius ir Džokeris Šarūnas Banevičius.