fbpx

Palydėdama Kultūros pilną vasarą ir pasitikdama naujuosius mokslo metus, Tauragė kviečia švęsti mokslo metų pradžią. Pilies aikštėje tradiciškai vyks Mokslo ir žinių dienos šventiniai renginiai ir pažangos premijų įteikimo ceremonija, o vakare džiaugsmingos išleistuvės kelsis į Vasaros estradą, kur lauks kultinio atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ koncertas, o jį apšildys jaunosios kartos atlikėjas Rokas Yan.

Mokslo ir žinių šventė Pilies aikštėje

Rugsėjo 1-osios šventės metu tradiciškai bus apdovanoti stropiausi rajono mokiniai – Tauragės rajono savivaldybės meras labiausiai pasižymėjusiems rajono mokiniams įteiks pažangos premijas.

Pažangos premija tai paskatinimas už pasiekimus ir didžiausią progresą parodžiusioms klasėms bei mokiniams. Šiais metais Tauragės švietimo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija skyrė beveik 22 0000 eurų. Premijos bus išdalintos 10 pažangiausių mokinių, 47 mokiniams turintiems dešimtukus visų ugdymo plano dalykų metiniuose įvertinimuose, 10 didžiausią pažangą padariusių klasių ir jų mokytojams. Premijos stropiausiems abiturientams įteiktos išleistuvių metu.

Nuo 12.00 iki 20.00 valandos mažuosius Pilies aikštėje džiugins nemokamos pramogos, o 18.00 valandą prasidės šėlionės jau tradicija tapusiame putų šou.

Visą popietę Pilies aikštėje vyks organizacijų prisistatymai, kur bus galima susipažinti su įvairiausiomis organizacijų veiklomis. Dieną vainikuos talentingųjų tauragiškių ir vietinių kolektyvų pasirodymai.

Vasaros estradoje – Kultūros vasaros išleistuvės

Kultūros vasaros išleistuvių vinis – „Daddy Was A Milkman“ – nukels vakarinę šventės dalį į Vasaros estradą.

Prieš septynerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Dainų autorius ir dainininkas dabar renka didžiausias arenas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, o šiais metais atvyksta į Tauragę tam, kad kartu palydėtų paskutinį vasarišką saulėlydį.

Igno Pociūno projektas yra neabejotinai viena ryškiausių pastarojo meto muzikinių staigmenų Baltijos regione. Jautrus, spalvingas ir abejingų nepaliekantis skambesys žada sukurti užburiantį vakarą.

„Daddy Was A Milkman“ apšildys Rokas Yan – sparčiai populiarėjantis jaunosios kartos atlikėjas. Roko įrašyti hitai užkariauja radijo stočių grojaraščių viršūnes, o atlikėjo lengvi ir energingi pop kūriniai skamba šalia didžiausių industrijų vardų tokių kaip Jessica Shy ir Evgenya Redko.

Vakarą vasaros estradoje uždarys tauragiškių numylėta kombinacija – gerą nuotaiką nuo 22.00 kurs DJ Driulė XL, gebantis užkurti linksmiausias šokių aikšteles, o renginį karūnuos galingas ir šiurpuliukus keliantis lazerių šou.