fbpx

Birželio 3-iąją dieną pasinerkite į bendruomenių kaleidoskopą, kai Pilies aikštėje gyvybingai šurmuliuos tauragiškių šventė tauragiškiams!

Bendruomenių festivalį ir tautų mugę atidarys kultūrinė programa, reprezentuojanti Lauksargius kaip Mažąją Lietuvą. Vėliau scenoje pasirodys mūsų miestų draugų kolektyvai iš Ukrainos 🇺🇦, Sakartvelo 🇬🇪, Lenkijos 🇵🇱 ir Slovakijos 🇸🇰. Iki pat 17 valandos scenoje pinsis tautos, melodijos ir šokiai, atskleidžiantys turtingą kultūros kolektyvų ir bendruomenių paveldą.

Kol scenoje skambės dainos, aikštėje išradingai šurmuliuos ir savo veiklą pristatys visų miesto ir rajono seniūnijų bendruomenės.

Laukia edukacijos, suvenyrai, maisto degustacijos , tradiciniai Skaudvilės kleckai, šildantys ukrainietiški barščiai ir gardūs šiupiniai, žolelių arbatos ir puiki proga pabendrauti.

O smagias dūzges ir festivalį uždarys linksmosios grupės „Čillinam“ koncertas. 🪩

 

⏰ Programa:
11.00 – 17.00 Bendruomenių mugė: edukacijos, maisto degustacijos, suvenyrai
11.00 – Festivalio atidarymas: „Lauksargiai – Mažoji Lietuva“
12.00 – Miestų partnerių kolektyvų pasirodymai
14.00 – Mūsų krašto kolektyvų pasirodymai
17.00 – Grupės „Čillinam“ koncertas

📍 Organizatoriai:
Tauragės rajono savivaldybė
Tauragės kultūros centras
Tauragės miesto seniūnija
Tauragės seniūnija
Skaudvilės seniūnija
Mažonų seniūnija
Gaurės seniūnija
Žygaičių seniūnija
Batakių seniūnija
Lauksargių seniūnija
Tauragės miesto ir rajono bendruomenės

 

Bendruomenių festivalis projekto „Viešųjų iniciatyvų centrų tinklo Lietuvos pasienio zonoje įkūrimas“ dalis, kurį finansuoja Europos Sąjunga.

Europos Sąjungos finansavimas, skirtas Lietuvos paramos gavėjams projektui įgyvendinti – 163 716,10 Eur.

Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už publikacijos turinį atsako tik Tauragės miesto VVG ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

Visus norinčius susipažinti su „Viešųjų iniciatyvų centrų tinklo Lietuvos pasienio zonoje įkūrimas“ projektu ir įgyvendintomis iniciatyvomis, jau šį antradienį 15.00 val. kviečiame į projekto uždarymo konferenciją, Tauragės bendruomenių namuose, Vytauto g. 141.

 

Renginio informacija
 • Renginio vieta:

  Pilies aikštė

 • Renginio laikas:

  06-03, Št
  11:00

 • Renginio kaina:

  NEMOKAMAS

Panašūs renginiai