fbpx

Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – visiems gerai žinomi ir mylimi atlikėjai, kurių išskirtinumas sužavėjo ne vieną Lietuvos klausytoją.

Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai kviečia į koncertą, kuriame akustiškai skambės žinomos pop ir roko baladės.

Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake visų laikų hitus!

Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet neleis jo pamiršti!

Atlikėjai

Česlovas Gabalis (vokalas)
Jeronimas Milius (vokalas)
Feliksas Zakrevskis (klavišiniai)

Renginio mecenatas: UAB „Ginrasa“

Apie festivalį

Tarptautinis Tauragės muzikos festivalis – kraštiečio, Tauragės garbės piliečio Liudo Mikalausko maloni duoklė savo gimtajam kraštui. Tai – tradicinis festivalis, kuris keičia Tauragės regiono kultūros žemėlapį bei kasmet tampa dideliu traukos centru vakarų Lietuvoje. Festivalio veiklose bendradarbiaujama su pagrindiniais Lietuvos festivaliais, tokiais kaip Pažaislio muzikos festivalis, Kristupo vasaros festivalis, taip pat Nacionaline filharmonija, Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru, Klaipėdos valstybiniu muzikiniu teatru.

Vidutinis festivalio koncerto žiūrovų skaičius siekia apie 600 lankytojų, atvykstančių ne tik iš Tauragės, bet ir iš visos Lietuvos. Festivalis kasmet prisideda prie žiūrovų kultūrinio švietimo, ugdo jų muzikinį skonį, skatina domėtis klasikine muzika bei pabrėžia Tauragės krašto kultūrinį išskirtinumą.

Festivalio koncertuose nuo jo įkūrimo koncertavo visi žinomiausi šalies orkestrai, kolektyvai, solistai, tokie kaip Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Klaipėdos kamerinis orkestras, orkestras NIKO, Kauno valstybinis choras. Festivalio programoje dalyvavo atlikėjai iš Suomijos, Portugalijos, JAV, Belgijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Ispanijos ir kitų šalių. Festivalyje lankytojai galėjo gėrėtis Maestro Virgilijaus Noreikos, prof. Petro Bingelio, dirigento Gintaro Rinkevičiaus, dirigento Juozo Domarko, baleto primarijaus Nerijaus Juškos, akordeonisto Martyno Levickio, žinomų solistų Liudo Mikalausko, Egidijaus Bavikino, Onos Kolobovaitės, Vaidos Genytės, Rafailo Karpio ir kt. talentais.

Pasiruoškite svaigioms vasaros akimirkoms drauge su XIII tarpt. Tauragės muzikos festivaliu ir Taurage – Lietuvos kultūros sostine 2023!

 

Festivalio programa

Donato Zakaro kantata „Magnificat“
Liepos 13 d.

Luisa Sobral: Dansado
Rugpjūčio 3 d. 19 val., Tauragės pilies kiemelyje

Šokio spektaklis „Klaipėda: vakar, šiandien, rytoj“
Rugpjūčio 17 d. 19 val., Tauragės kultūros centre

Pasaulio balsai
Rugpjūčio 26 d. 19 val., Tauragės Pilies kiemelyje

Naktinis Bangos piknikas: Geriausios roko baladės
Rugpjūčio 29 d. 20:30 val., Tauragės Bangos parke

Uždarymo koncertas: Didysis „Operos gala“ koncertas
Rugsėjo 14 d. 19 val., Tauragės kultūros centre

 

Renginių metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Festivalio organizatorius: VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai”
Festivalį iš dalies finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Tauragės raj. savivaldybė
Festivalio partneriai: Tauragės kultūros centras, Tauragės meno mokykla, Restoranas „Banga”
Informaciniai rėmėjai: Tauragės televizija TVK, Tauragės kurjeris, Tauragės žinios, Tauragės radijas
Festivalio garsas: Muzikos servisas
Rėmėjai: VILVI group

Renginio informacija
 • Renginio vieta:

  Tauragės Jūros parkas prie kavinės „Banga“

 • Renginio laikas:

  08-29, An
  20:30

 • Renginio puslapis:

  Liudo Mikalausko koncertai

 • Renginio kaina:

  NEMOKAMAS

Panašūs renginiai