fbpx

Elektroninė muzika sužaidė reikšmingą rolę Tauragės kultūros formavime. Įdomiausiose erdvėse, apleistuose fabrikuose, studijose skambėjusios plačiausių žanrų paieškos ir eksperimentai, užaugino fenomenalią kartą kūrėjų, dabar diktuojančių Lietuvos elektronikos scenos ritmą.

Kultūros sostinės metais į namų aikštelę, po ilgų metų pertraukos, išbėgs Clicklounge ir Zakmina, kuriantys vakarėlius didžiausiose Lietuvos ir Europos šokių aikštelėse. Į pajėgas jungiasi ir Roe Deers, gerai atpažįstamas šokių muzikos vardas Lietuvoje.

Menų Festo, unikalaus alternatyvios muzikos festivalio, nuotaikomis, vakaro kūrėjai pakvies kartu išgirsti kokybišką muziką, patyrinėti negirdėtus skambesius ir toliau augins elektroninės muzikos suvokimą bei kultūrą Tauragėje.

Line up
Clicklounge
Shurmin Nikita
Roe Deers
Zakmina

 

Roe Deers

Iš Druskininkų kilusį Liudą drąsiai galima vadinti vienu iš šalies elektroninės muzikos vėliavnešių. Po pasirodymų tėvų bare gimtajame mieste jo talentą prie didžėjaus pulto svarbūs šalies elektroninės muzikos atstovai pastebėjo dar paauglystėje, o tai ir nulėmė tolimesnį kūrėjo kelią.

Po pamokų Dzūkijoje Liudas keliaudavo į Vilnių, kur, nepaisant jauno amžiaus, jis buvo laukiamas svečias prie geriausių šalies klubų didžėjaus pulto.

Vėliau, persikėlus į Vilnių, kūrybos kreivė kilo tik į viršų – šiandien Roe Deers yra svarbi itin stiprios Vilniaus elektroninės muzikos scenos dalis, o be energingų jo pasirodymų apsieina retas šalies alternatyviosios šokių muzikos renginys.

LRT

Shurmin Nikita

Zakmina

Clicklounge

Renginio informacija
 • Renginio vieta:

  Liberty Beach

 • Renginio laikas:

  08-12, Št
  23:00

 • Renginio puslapis:

  Renginio puslapis

 • Renginio kaina:

  NEMOKAMAS

Panašūs renginiai