fbpx

Vintažas (vintage) – šį žodį dažnai girdime, prakalbus apie žavius daiktus bei mados objektus, gyvuojančius keletą dešimtmečių. Galime drąsiai teigti, kad VINTAGE – tai sena, stilinga, labai kokybiška ir originalu. Didėjant vintažinių daiktų, aksesuarų, interjero dalykų pasiūlai, labai verta šį stilių detaliai pažinti, suprasti, juo mėgautis ir išvengti klastočių.

Lapkričio 29 d., žiemos šventėms jau šurmuliuojant tarpdury, susitikime maloniam pokalbiui apie VINTAGE juvelyrikoje ir parfumerijoje!

Registracija

Įdomiausių istorijų, įžvalgų, faktų šia tema pateiks ir vintažinių objektų mini ekspozicijose „gidėmis” dirbs juvelyrikos žinovė Lina Žičkienė ir parfumerijos kultūros edukatorė Edita Vigelytė.

Po 15 metų praktikos moderniosios juvelyrikos versluose Lietuvoje ir Anglijoje, Lina Žičkienė įkūrė „JOORA VINTAGE“, atrinktų vintažinių aksesuarų e.parduotuvę.

Visada sendaikčiams meilę jautusi, tvarumo idėjomis ir daiktų istorijomis gyvenanti Lina pasidalins savo pamąstymais apie tai, kas tie vintažiniai papuošalai, kokios jų atsiradimo istorijos, į ką atkreipti dėmesį renkantis jau ne pirmą gyvenimą gyvenantį papuošalą arba ką daryti su jau nebedžiuginančia juvelyrika. Renginio metu galėsite apžiūrėti, pasimatuoti ir įsigyti papuošalus iš Joora Vintage kolekcijos.

Vintažinė parfumerija – kas tai? Koks yra parfumerinių kūrinių galiojimo laikas, kuo jie virsta, galiojimo laikui pasibaigus? Ar verta formuoti savo vintažinių kvepalų kolekciją? Kokie ingredientai suteikia „vintažinį charakterį” moderniai molekulinei parfumerijai? Ir, be abejo, ar įmanoma išrinkti kvepalus artėjančių švenčių dovanoms? Šiuos ir visus jūsų užduotus klausimus apžvelgs parfumerijos kultūros edukatorė Edita Vigelytė.

Editos ekspozicijoje rasite vintažinių kvepalų pavyzdžių, taip pat parfumerijos iš FUMparFUM / created by Aistis Mickevičius, Exaltatum perfume by Eglija Vaitkevičė ir kitų parfumerijos autorių kūrybinių laboratorijų. Patikusius kvepalus bus galimybė įsigyti renginio metu.

 

Renginį iš dalies finansuoja Tauragės rajono savivaldybė.

Renginio informacija
 • Renginio vieta:

  Birutės Baltrušaitytės biblioteka

 • Renginio laikas:

  11-29, Tr
  17:00

 • Renginio puslapis:

  Registracija

 • Renginio kaina:

  NEMOKAMAS

Panašūs renginiai