fbpx

Knygų mylėtojų laukia nepaprastas vakaras – į Tauragę atkeliauja Antarktidos indėnai! Lapkričio 23 d. 17 val. Viešosios bibliotekos skaitykloje įvyks Juozo Gaižausko penktosios knygos „Antarktidos indėnai“ pristatymas.

Susirinkusiųjų laukia ypatingas susitikimas, kuriame dainos ir žodžiai liesis tiesiai į širdis. Kitaip būti ir negali, kai pasitinkame knygą, gydančią sužeistą viltį.

Populiarus aktorius ir produktyvus autorius ne vieną stebina ne tik rašomų knygų turiniu, bet ir Lietuvos bibliotekas nušviečiančiais muzikiniais knygų pristatymais. Pastarasis – ne išimtis.

Naujausioje knygoje „Antarktidos indėjai“ J. Gaižauskas pasakoja apie mažą berniuką, kasdien matantį susirūpinusį tėtį ir naktimis tyliai verkiančią mamą, kuri nepasakoja, kodėl vyresnioji sesutė nuolat ligoninėje. Senelio vienkiemyje pradeda lankytis keisti svečiai, dažniausiai jie sėdi prie stalo ir tyli. Kas vyksta? Vieną pavakarį berniukas išvysta į rūką nuvingiuojantį kelią ir iš jo išnyrantį paslaptingą svečią. Tikrų tikriausias, plunksnų karūna pasipuošęs indėnas! Prie vakarienės stalo paklaustas, iš kur atvyko, jis netikėtai atsako esąs Antarktidos pilietis. Senelio žaidimas? O gal indėnas tik gatvės artistas? Ką simbolizuoja kambaryje besiblaškančio paukščio palikta plunksna? Kiek jų reikia surinkti, kad atskleistum paslaptį?

„Pasakas vaikams rašo suaugusieji. Ir kuria jiems pasaulį, kaip nuotykių ir atradimų pažadą. Šios knygos autorius eina kitu keliu. Jis irgi kalba apie praradimus. Tačiau sykiu padeda atrasti. Pasaulį savyje.“ – pastebi Rytis Zemkauskas.

Į savojo pasaulio paieškas leiskimės jau lapkričio 23 d.!

Renginio informacija
 • Renginio vieta:

  Birutės Baltrušaitytės biblioteka

 • Renginio laikas:

  11-23, Kt
  17:00

 • Renginio puslapis:

  Renginio puslapis

 • Renginio kaina:

  NEMOKAMAS

Panašūs renginiai