fbpx

Birželio 3-iąją dieną laukia vienas iš įspūdingiausių miesto šventės reginių. Dainų ir šokių ansamblių vakaras į vasaros estradą suburs net 1400 atlikėjų. Tai išskirtinis teatralizuotas koncertas, apjungiantis liaudiškus šokius, dainas ir įspūdingas menines projekcijas. Koncertas ruošiamas 2024-aisiais metais šimtmetį minėsiančiai Dainų šventei, o Tauro dienos taps puikia proga pamatyti grandiozinį šou anksčiau nei visiems.

Tauragėje – Lietuvos kultūros sostinėje 2023 tarp profesionalių atlikėjų – Tauragės kultūros centro dainų ir šokių ansamblis JŪRA, kolektyvo SPIETLIUS šokėjos, Tauragės meno mokyklos tautinių šokių kolektyvas JŪRELĖ ir Šaltinio progimnazijos skudutininkų ansamblis! Programoje dalyvaus daugiau nei tūkstantis atlikėjų – dainininkų, muzikantų, šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir regionų atskleis liaudies muzikos ir šokio grožį, papročius ir tradicijas, gamtos ryšį su žmogumi, tauta. Renginyje bus naudojamos naujausios garso, šviesos ir vaizdo projektavimo technologijos. Programoje – žymių lietuvių kompozitorių liaudies muzikos interpretacijos, choreografų sukurti sceniniai liaudies šokiai.

Renginį sudarys keturios dalys: „Ugnis“, „Oras“, „Vanduo“ „Žemė“ bei prologas ir epilogas.

📍 Renginio režisierė: Leokadija Dabužinskaitė
📍 Muzikos vadovas: Giedrius Svilainis

Įspūdinga scenografija, šviesos efektai, spalvingi kostiumai Jūros upės slėnį pavers ypatinga vieta.

Birželio 3 d. 22 val. visi susitinkame Tauragės Vasaros estradoje!

 

Dainų ir šokių ansamblių vakarą rengia Lietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su Tauragės kultūros centru ir Tauragės rajono savivaldybe.
Renginio informacija
 • Renginio vieta:

  Vasaros estrada

 • Renginio laikas:

  06-03, Št
  22:00

 • Renginio kaina:

  NEMOKAMAS