fbpx

Instaliacija „Deivių giesmės“ kviečia į unikalią garso ir šviesos patirtį, kur Trys deivės — Žemyna, Upinė ir Gabija, žemės, vandens ir ugnies valdytojos, žengia iš neatmenamų laikų ir gieda sutartinę, skirtą Saulei.

Sapniškoje, mūsų laikus pasiekusioje giesmėje išgirsite, kaip susijungia laikmečiai, kultūros ir skirtingi muzikiniai stiliai. Interaktyvių pasirodymų metu skambės ne tik tradiciniai sutartinės ritmai, bet ir į UNESCO žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą įtrauktų, daugiabalsių dainų interpretacija, parengta naudojantis erdvinio garso technologija.

Lankytojų laukia ir specialiai šiam projektui paruoštas šviesų šou, kuris prikels monumentalias deivių skulptūras. Būkite atidūs, nes Sutartinių rato viduryje atsidūręs klausytojas, „įsuktas“ į maginį sutartinių pasaulį, gali patirti ypatingą minčių išgryninimo, pilnatvės ir susiliejimo su Visata jausmą.

Instaliacija veiks Tauragės pilies kiemelyje nuo vasario 3 iki kovo 26 dienos. 
Instaliacija atgis ir pasižiūrėti šou pakvies kiekvieną ketvirtadienio, penktadienio, šeštadienio ir sekmadienio vakarą nuo 19.00 iki 22.00 val. Pagrindiniai pasirodymai vyksta kas 30 minučių. Pasirodymo trukmė ~8 minutes.

Idėjos autorius, režisierius – Raimondas Kavaliauskas
Skulptorius – Nerijus Alšauskas
Kompozitorius – Aurimas Vilkišius
Šviesos dizaineris – Naurimas Michailiuk
Sutartinių ansamblis – Trys keturiose
Kūrybos agentūra Wide Wings

 

Renginio informacija
 • Renginio vieta:

  Tauragės pilies kiemelis

 • Renginio laikas:

  02-16, Kt
  19:00

 • Renginys baigiasi:

  03-26,
  22:00

 • Renginio kaina:

  NEMOKAMAS