fbpx

Aktorių Vitalijos Mockevičiūtės ir Neringos Varnelytės kūrybinis duetas (teatras ,,Labas“ ) nuolat stengiasi naujoviškai ir patraukliai Lietuvos teatro publikai pateikti mūsų tautos etnografinį paveldą.

Šių kūrėjų kūrėjų darbas – spektaklis ,,Apie vėles, žemėj klajojančias“, kuriuo spektaklio kūrybinė komanda atvers brandžiai teatro publikai lietuviškų siaubo pasakų pasaulį. Pasitelkdamos Jono Basanavičiaus surinktas siaubo pasakas, Norberto Vėliaus užrašytas mitologines sakmes, bei lietuvių liaudies romansus, Vitalija Mockevičiūtė ir Neringa Varnelytė ves žiūrovą į magišką ir šiurpinantį anapusinį pasaulį. Jame atsiskleis vieno žmogaus, kuriam buvo lemta pažinti baimę, žvilgtelt į dvasių, vėlių, velnių pasaulį, gyvenimo kelionė. Šis spektaklis – apie baimę kurios akys didelės, o jos nuojautos – kaip žvalgymasis po save. Pasakos tik atskleidžia pasaulio įvairovę ir nepaprastumą, o patirti siaubą ir nugalėti save kiekvienam reikia pačiam.

Kelionės palydovai, kaip jau įprasta ,,Labas“ teatro spektakliuose, – muzikantai. Šįsyk muzikuoja ir romansus dainuoja Darius Mockevičius ir Paulius Kovalenko (folkloro kapela ,,Ratilai“).

Renginį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.

Renginio informacija
 • Renginio vieta:

  Birutės Baltrušaitytės biblioteka

 • Renginio laikas:

  10-30, Pr
  17:00

 • Renginio kaina:

  NEMOKAMAS

Panašūs renginiai