fbpx

Liepos 15-ją, per patį vidurvasarį, į pilies aikštę ir vėl kviečia Tauragės džiazo festivalis. Vakare aikštės scenoje pasirodys diksilendas iš Čekijos „The Dixie Hot Licks“. Festivalio pradžioje Kartų parke prie Zumpės planuotas pasirodymas – keičia lokaciją ir yra perkeliamas į miesto centrą.

Ko tikėtis šio koncerto metu? Šeši vyrai su žavia moterimi dainininke – yra kilę iš gero čekiško alaus miesto Pilzeno. Tai septyni profesionalai, kurie įsimylėjo XX amžiaus ketvirtojo dešimtmečio Naujojo Orleano muziką ir autentiškai šį stilių interpretuoja grodami bandžomis, saksofonu bei senamadiškais būgnais.

Jų pasirodymas – tarsi spektaklis, džiuginantis visus žiūrovus ir verčiantis į taktą kilnoti kojas. „The Dixie Hot Licks“ pakelia nuotaiką, užtikrina atsipalaidavusią atmosferą ir kiekvieną renginį užburia Naujojo Orleano garsais. Kaip teigia „The Dixie Hot Licks“ atlikėjai, jie nepripažįsta jokių kalbos barjerų, nes grupės nariai kalba penkiomis kalbomis, o jei to neužtenka, jų atliekama muzika visada tarnauja kaip universali kalba.

Džiazo ir ne tik jo gerbėjai liepos 15 dieną (šeštadienį), 18 valandą, kviečiami į Pilies aikštę pabendrauti su muzikantais jų skleidžiama universalia kalba.

Pranešimas spaudai: Irina Sadauskienė