fbpx

Kuo užsiimate, kaip esate susijusi su kultūra? Kuo jums ypatinga Tauragė?

Esu Liveta Paulauskaitė – Kazlauskienė, Lietuvos estrados dainininkė, dainų  tekstų kūrėja, vadybininkė ir prodiuserė šeiminio trio ,,Liveta, Petras ir Ingrida Kazlauskai” nuo 1990 metų. Paramos, bei labdaros koncertų, renginių organizatorė,  TV laidų vedėja.

Visada buvau ir esu aktyvi visuomenininkė, kaip pilietė, jaučiu atsakomybę ir pareigą prisidėti savo darbais, kuriant bei puoselėjant gerovę savo krašto ir visuomenės labui.  Įgijusi Kauno rajono žmonių pasitikėjimą, buvau išrinkta į Kauno r. savivaldybės Tarybą atstovauti žmonių interesams. Ne kartą kandidatavau ir į Lietuvos Respublikos Seimą.

Gimiau ir užaugau nuostabaus grožio mieste Tauragėje, prie vingiuotos upės Jūra. Vaikystė, iki 17 metų, prabėgo Taurų dvare, tuo metu vadinamame, kariniame miestelyje “Gorodokas,,, vėliau persikėlėme  gyventi į Tauragę.

Labai myliu savo gimtą miestą ir visus jo žmones. Branginu kiekvieną gyvenimo akimirką, praleistą šiame mano jaunystės svajonių ir vilčių mieste.

Dėkoju Dievui už dvasinę stiprybę ir nueitą nelengvą kelią iki šių dienų. Esu be galo dėkinga už suvokimą apie tikrąsias vertybes, kurias man perdavė mano šeima ir gerbiami pedagogai. Tad šiandien, puoselėdama jas, galiu dalintis su žmonėmis, perduoti patirtį ateities kartoms bei pasidalinti, o galbūt įkvėpti, savo sėkmės istorija.

Gyvenimas  mano gimtame krašte prabėgo tarp nuostabių draugų ir pedagogų Tauragės 1-oje vid. mokykloje, vėliau studijuojant – tarp studentų ir dėstytojų Tauragės politechnikume, šokant tautinių šokių kolektyvuose bei ansamblyje ,,Jūra”  – tarp nuostabių šokėjų ir bičiulių.

Man didžiulė garbė būti pakviestai tapti Tauragė – Lietuvos Kultūros sostinė 2023 ambasadore. Tai – mano brangus gimtasis miestas TAURAGĖ, turtingas talentais, kūrybingais bei versliais žmonėmis, jaunais ir ambicingais politikais, kurie stengiasi išpuoselėti miestą bei kelti kultūrinį lygį, kviesti sugrįžti išvykusius į atgimstantį  miestą, skelbti ir nešti žinią apie Tauragę, kuo toliau, kad apie šį miestą išgirstų visas pasaulis, didžiuotųsi jame gyvenantys tauragiškiai, o atvykę svečiai, besidomintys šiuo Žemaitijos miestu, sužinotų kuo daugiau apie turtingą miesto istoriją, kultūrą ir šių dienų gyvenimą.