fbpx

Kuo užsiimate, kaip esate susijęs su kultūra?
Kęstutis gimė ir užaugo Tauragėje, 1997 m. baigė Tauragės „Aušros“ vidurinę mokyklą. Šiuo metu gyvena Šiauliuose, dirba Šiaulių universitetinėje gimnazijoje, muzikos mokytoju ekspertu.

2001 m. įkūrė grupę KITAVA, kuri buvo viena iš pirmųjų respublikoje pradėjusi skleisti post/modernizuoto folkloro idėją. Yra grupės prodiuseris ir gitaristas. Išleido 5 studijinius CD albumus. Grupės atliekamoje muzikoje lietuviškos folk muzikos intonacijos pinasi su šiuolaikinės muzikos ritmika, melodika bei instrumentuotėmis. KITAVA aktyviai koncertuoja visoje respublikoje, yra įvairių projektų ir TV laidų dalyviai.

Nuo 2008 m. Šiauliuose rengia respublikinį moksleivių lietuviškos muzikos festivalį „Mūsų dienos“, skirtą maestro Vytautui Kernagiui atminti.

Kuo Tauragė jums ypatinga?
Tauragė visuomet išlieka širdyje su vienu gražiausių ir smagiausių brendimo laikotarpių. Pirmieji šokiai mokykloje, pirmasis bučinys, gražiausios vasaros prie upės Jūros pakrantės, aktyvi veikla mokykloje ir už jos ribų.

Gyvendamas Tauragėje labai aktyviai užsiėmiau sportu. Nuo 5-os klasės lankiau krepšinio treniruotes. Treneris Sigitas Mičiulis. Buvau tapęs geriausiu metų krepšininku Tauragėje 🙂

Nuo 9-os klasės lankiau bokso treniruotes. Treneris Edvadas Kutujevas. 1994 m. tapau Lietuvos jaunių bokso čempionu.