fbpx

Kuo užsiimate, kaip esate susijusi su kultūra? Kuo jums ypatinga Tauragė?
Esu Jomantė Šležaitė, gimusi ir augusi Tauragėje, tad pirmoji pažintis su kultūra ir būsimo kelio atradimas, vyko būtent mano gimtajame mieste. Pradėjau dainuoti nuo penkerių metų, dar darželyje „Ąžuoliukas”. Už tai esu labai dėkinga savo pirmajai mokytojai, kuri mažoje mergaitėje pamatė talentą ir padėjo jam augti. Vėliau sekė dainavimo pamokos pas mokytoją Romualdą Eičą ir Aliną Dambrauskienę, kurie suformavo mano balsą, požiūrį į muziką, kartu su Jolanta Kazlauskiene vežė į įvairiausius konkursus.

Lankiau „Versmės” gimnaziją, kur už gerą mokymąsi gavau prizą, kelionę į Vilnių, pamatyti Ibelhauptaitės režisuojamą operą „Bohema”. Tai buvo pirmoji pažintis su opera ir meilė iš pirmo žvilgsnio. Visų šių žmonių dėka, gebėjimu įskiepyti meilę muzikai ir kantrybės aruodais, tapau operos soliste. Šiuo metu esu laisvai samdoma operos solistė. Dainavau Vokietijos, Estijos, Austrijos teatrų scenose. Kuriu vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre bei aktyviai koncertuoju užsienyje ir Lietuvoje.

Dar viena atrasta ir be galo mylima veikla, tai koncertų organizavimas Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Čia prisidedu prie edukacinių ir ne tik koncertų organizavimo. Taip pat tapau ir intensyviai šoku, tad meno mano gyvenime yra iš tiesų daug, kas labai džiugina.